GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Epimedium bitkisi nedir,ne amaçla kullanılır?

Yüzyıllar önce Çin'de cinsel hastalıkların tedavisi için kullanılmış ve başarılı bir bitki olmuş epimedium,günümüzde de özellikle erkekler de cinsel disfonksiyon tedavisinde kullanılmaktadır.

Epimedium bitkisi uzak doğu ülkelerinde yetişen,çiçekli bir bitkidir.Ülkemizde de yetişir ancak herhangi bir alanda kullanılmamaktadır.Çünkü ülkemizde yetişen epimedium bitkisinin sağlığa herhangi bir faydası yoktur.Şöyle bir soru gelebilir aklınıza gelebilir Çin de yetişen derdimize deva oluyor da ülkemizde yetişen neden bir işe yaramıyor,bunun cevabı şöyle epimedium bitkisinin yaklaşık 50,60 çeşidi vardır.Asıl faydalı olan epimedium malesef sadece Çin de yetiştirebilmektedir.

Epimedium bitkisi hem kuru halde hem de toz halde piyasada satılabilmektedir.Epimedium kuru yaprakları kaynatılarak çay gibi tüketilebilmektedir.Ayrıca toz halde olan epimedium bala karıştırılarak tüketilebilmektedir.Ancak sert bir bitki olduğu için ölçüsünü kaçırıp rahatsızlık yaşayabilirsiniz.Bu yüzden profesyonel ellerden çıkmış epimedyumlu macun kullanmanız hem sağlığınız için hem de epimediumun benzersiz ereksiyon deneyimini yaşamak için son derece doğru olacaktır.

Epimedium genelde erkekler de cinsel disfonksiyonun tedavisi için kullanılır.Erkekler de yaşanan sertleşme bozukluğu,cinsel isteksizlik ve erken boşalma sorunları için kullanılabilir.Ayrıca epimediumun bu tür hastalıklara çare olduğu da bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Epimedium ilaç değildir,bir bitkidir.Bu yüzden bazı bilim adamları epimedium için doğal viagra yakıştırmasını yapmışlardır.Bazı ereksiyon haplarının yan etkilerinden kurtulmak isteyen kullanıcılar epimediumun  bizzat kendisini ya da epimedyumlu macun olarak kullanmaya başlamışlardır.
Epimedium kullanan kişilerin genelde tamamı memnun.Bunu zaten kullanıcı görüşlerinden de görebilirsiniz.Hal böyle olunca Türkiye'de markalaşma yoluna giden bir çok firma doğdu bu konuda.
Zaten bizim geneleksel anlayışımızda da çok yaygındır  kuvvet macunu ve türevleri.Macuna bu kadar alışkın bir toplum olunca epimedyumlu macun Türkiye'de çok satmaya başlamıştır.Tabi epimedyumlu macunun içerisinde sadece epimedium bitkisi yok,ona yakın ekstra cinsel gücü artıracak bitkiler bulunuyor.

Genel olarak epimediumun faydalarını sayarsak,
Ereksiyon yaşayan erkeklerde kan akışını hızlandırarak sertleşme sağlıyor
Epimedium kadınlarda da etkili,cinsel istek artışı sağlıyor
Erkeklerde erken boşalmanın önüne geçebiliyor
Yine erkeklerde prostat büyümesini engellediği keşfedilmiştir.
Epimedium bitkisinin sakinleştirici özelliği de bulunmaktadır.

Epimediumun faydaları elbette saymakla bitmez ancak epimediumun en çok kullanılan alanı erkeklerde cinselliktir.Epimediumun çok fazla tüketilmemesi önerilir.Çünkü kan akışını hızlandıran bir bitkidir.Çok fazla tüketildiğinde yan etki yapabilir ve olumsuz sonuçlar doğurabilir.Ciddi kalp ve tansiyon hastalarının kullanması önerilmez.
Epimedium bitkisi hakkında görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz.
Epimedium nedir? Faydaları nelerdir konusunda daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

17.12.2018

Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri
İNNECİOĞLU RESMİ WEB SİTESİDİR, ÜRÜNLERİMİZ SADECE İNNECİOĞLU.COM DA SATILIR!
Epimedyumlu macun yorumları, en iyi epimedyumlu macun,en iyi kuvvet macunu
Türkiye'nin En Büyük Doğal ve organik ürün tedarikcisi © Copyright 2005 - 2023

 
TÜRKİYE İÇİN ÜRETİYORUZ..FİRMAMIZDAN KARELER VE ÖYKÜMÜZÜ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İNNECİOĞLU MERSİS NO:  0478114580600001

BİZE HEMEN ULAŞIN : 0 506 380 3866 ( whats app kullanılabilir)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.