GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Epimedyumlu macun

Son dönemlerde herkesin konuştuğu bu epimedyumlu macun adını epimedium bitkisinden almaktadır.Bu isim çinde yaklasık 5000 yıldır kullanılmaktadır.Değeleri İnnecioğlu müşterileri epimedium bitkisi tarihinin ne kadar eski olduğuna sanırım sizde şaşırdınız..5000 yıl inanılmaz bir rakam.
Epimedium bitkisi çinde binlerce yıllardır kullanıldığı gibi ülkemizde de son yıllarda artan bir seyir ile ilerlemektedir.Zaten Osmanlı'da özellikle saraylarda,haremlerde kullanılırmış.Hatta bazı padişahların bile bu bitkiden karışım elde edilerek tükettikleri ortaya çıkmıştır.

Epimedyumlu macunu ağırlıklı olarak Türkiye üretmektedir.Nedeni ise aslında çok basit biliyorsunuz ki Türk kültüründe cinsel istek ve diğer sorunlar için yüzyıllardır nenelerimiz,dedelerimiz hep bir karışım yaparak bize yedirmeye calısmıslardır.Gerdek gecesi öncesinde bile özellikle Anadolu da gerdeğe girecek olan erkeğe macun kıvamında bir takım karışımlar yedirilmektedir.
Macun kültürünün bu kadar yaygın olduğu memleketimizde macun piyasasının bu denli büyük olması tesadüf değildir.
Özellikle Epimedyumlu macun tüm dünyaya ihraç edilmekte ve ülkemizde de oldukça tüketilmektedir.
Bu tür macunların ülkemizde bu kadar yaygın olmasının bir diğer sebebi ise insanlar hap,kapsül vb şeyleri kullanmak istememektedir.Hem sağlık açısından hem de gizlilik açısından halkımız haplara çok uzaklar.
Macun zaten herkesde olduğu gibi insanlara ilk bakışta çok masum görünmektedir.Eğer kullandığınız epimedyumlu macun tamamen bitkisel ise bu durum gerçekten böyledir.Yani o karışım çok çok masumdur.

Yüzyıllardır tüm dünyada bilinen bu epimedium ülkemizde bilinen adı ile epimedyumlu macun nedir peki?
Evet diğer firmaların ürünlerinin içerisinde ne var bilemeyiz tabi ama İnnecioğlu macun içerisindekiler aşağıdaki gibidir:
%100 ORJİNAL EPİMEDYUM (Çinden ithal)Orjinal Epimedyum sadece İnnecioglu.com'da,Orjinal epimedyum bitkisi- ,Lepidyum , Süzme Çiçek Balı, Keçiboynuzu Pekmezi, Dut Pekmezi, Keşiş Külahı, Çoban Çökerten, Ginseng, Tarçın,, Turnera, Çakşır Kökü, Keçiboynuzu, Zencefil, Isırganotu, Karanfil, Natural Base

Yukarıdaki karışımın içerisinde olanların tamamı bitkiseldir.Epimedyumlu macun zaten bitkisel olması sebebi ile tanınıyor.İş bitkisellikten çıkıp baska bir hal alırsa bunun adı tahşiş gıda üretmek oluyor.Yani halka bitkisel macun diye ilaç katkı maddeli macun satma işi bu..

Bu yüzden epimedyumlu macun alırken mutlaka güvenilir sitelerden veya güvendiğiniz tanıdğınız bir aktardan almak kesinlikle daha doğru olacaktır.

Epimedyumlu macun ile ilgili her türlü soru ve önerinizi iletişim bilgilerimizden bizi arayarak iletebilirsiniz.

Epimedyumlu macun yorumları için tıklayınız
Epimedyumlu macun nedir sorusuna daha detaylı bakmak için tıklayınız.
 

27.04.2017

Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri
İNNECİOĞLU RESMİ WEB SİTESİDİR, ÜRÜNLERİMİZ SADECE İNNECİOĞLU.COM DA SATILIR!
Epimedyumlu macun yorumları, en iyi epimedyumlu macun,en iyi kuvvet macunu
Türkiye'nin En Büyük Doğal ve organik ürün tedarikcisi © Copyright 2005 - 2023

 
TÜRKİYE İÇİN ÜRETİYORUZ..FİRMAMIZDAN KARELER VE ÖYKÜMÜZÜ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İNNECİOĞLU MERSİS NO:  0478114580600001

BİZE HEMEN ULAŞIN : 0 506 380 3866 ( whats app kullanılabilir)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.